تازه ها

پربیننده ترین

1397-12-28 11:25
کد مطلب: 80622
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل:
ثبت 103 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان اردبیل
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان روز 26 اسفند ماه، 103 میلیون و 911 هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، علی رحمتی که از محورهای مواصلاتی استان بازدید می کرد با اعلام این خبر افزود: بیشترین میزان تردد با 5 میلیون و 555 هزار مورد در محور اردبیل- آستارا به ثبت رسیده است.
عضو شورای اداری استان اردبیل تصریح کرد: در مقایسه با سایر محورها، کمترین میزان تردد نیز با 185 هزار مورد در محور اردبیل- سرعین محدوده ارجستان ثبت شده است.

دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل استان با بیان اینکه میانگین سرعت عبوری در محورها 77 کیلومتر بر ساعت است گفت: بیشترین تعداد تخلفات با بیش از 498 هزار مورد در محور مشکین شهر- اردبیل( محدوده لاهرود- سه راهی مشکین شهر) مشاهده می شود.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد اجرائی خدمات سفر استان اردبیل کمترین میزان تخلفات را با 265 مورد مربوط به محور خلخال- اسالم- گردنه الماس دانست و تصریح کرد: به منظور مدیریت سوانح جاده ای 39 دوربین نظارت تصویری در محورها فعال است.

مدیر جهادی استان اردبیل گفت: علاوه بر این 64 دستگاه تردد شمار، 27 سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت، یک دستگاه توزین حین حرکت و یک دستگاه تابلوی متغییر خبری نیز در محورهای مواصلاتی نصب شده است.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.