تازه ها

پربیننده ترین

1397-12-26 21:11
کد مطلب: 80615
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: در شرایطی که تمامی دولت‌ها در تلاش هستند جلوی پیشرفت ملت بزرگ ایران اسلامی را بگیرند، مردم ولایی جمهوری اسلامی ایران همواره با پشتکار نشان داده‌اند که در اقتدار و اعتلای نظام اسلامی اثرگذار هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، آیت الله سید حسن عاملی پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از پروژه راه آهن اردبیل- میانه با بیان عدم اثرگذاری تحریم‌ها از سوی دولت‌های مستکبر بر اراده ملت ایران اظهار کرد: در شرایطی که تمامی دولت‌ها در تلاش هستند جلوی پیشرفت ملت بزرگ ایران اسلامی را بگیرند، مردم ولایی جمهوری اسلامی ایران همواره با پشتکار نشان داده‌اند که در اقتدار و اعتلای نظام اسلامی اثرگذار هستند.

وی افزود: اراده ملت ایران قوی‌تر از گذشته بوده و تنها توطئه‌های دشمنان شکستنی و نابود شدنی است.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل اضافه کرد: براثر برخی بی‌توجهی‌ها از سوی مسئولان وقت کشوری و استانی، پروژه راه آهن اردبیل - میانه متروک مانده بود که به همت و پیگیری‌های انجام‌یافته از سوی استاندار شاهد پیشرفت چشمگیر این پروژه هستیم.

وی با اشاره به اینکه داشتن مسیر ارتباطی ریلی در شأن مردم استان اردبیل است، افزود: افتتاح پروژه راه آهن می‌تواند حجم اشتغال مناسبی را برای جوانان استان فراهم آورد.

امام جمعه اردبیل با بیان اهمیت راه آهن در پیشرفت استان تصریح کرد: با اتصال راه آهن اردبیل به آذربایجان و آسیای میانه زمینه‌های بسیار خوبی برای پیشرفت استان فراهم خواهد شد.

عاملی بیان کرد :ائمه جمعه زبان گویای ملت هستند و ایجاد انگیزه و امید به آینده از سوی امامان جمعه می‌تواند به جامعه تزریق شود.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: در حال حاضر پروژه‌های عمرانی، صنعتی و تولیدی شایسته‌ای در کشور و استان در دست انجام است.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.