تازه ها

1397-08-24 13:36
کد مطلب: 78926
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل:
تولید علم دانشجویان بسیجی یکی از بازوان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: امروزه بسیج دانشجویی با چنان ابهت و اقتدار نوک پیکان تحقق آرمانها و اهداف انقلاب کبیر اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، پرویز پرزور پیش از ظهر امروز در گردهمایی مسئولان و شوراهای بسیج دانشجویی استان اردبیل اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها در سخنرانی‌های خود دانشجو را مبدا تحولات خوانده که این نشان از اهمیت جایگاه این قشر و بالاخص دانشجوی بسیجی دارد.

وی با اشاره به اینکه این مبدا و منشا بودن را باید باور داشت،‌ افزود: دانشجوی بسیجی در واقع مبدا تحولات و هسته مقاومت در کشور ما می‌باشد که وقتی چند دهه قبل امام راحل فرمان تشکیل چنین تشکلی را صادر کرد از موفقیت و سربلندی صد درصدی این قشر یقین داشت و از افتخاراتی که قرار بود بعدها با قدرت این تشکل علم‌محور حاصل شود آگاهی داشت.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل تصریح کرد: بزرگترین مبارزه با آمریکا در طول تاریخ انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تا به اکنون خدمت به مردم مستضعف بزرگترین مبارزه با دشمن و در راس آن آمریکا بوده است.

پرزور به اهمیت و ارزش تولید علم توسط دانشجویان بسیجی در کشور و در مقابله با دشمن تاکید و بیان کرد: امروزه تولید علم توسط دانشجویان بسیجی می‌تواند یکی از بازوان اصلی پیروزی جمهوری اسلامی ایران در برابر توطئه‌های خبیثانه دشمن تلقی شود.

وی اظهار کرد: رشد و تعالی‌های پی در پی انقلاب اسلامی و پیروزی‌هایی که در طول این 4 دهه به دست آمده است بی‌شک غیرقابل متاثر از بسیج دانشجویی نبوده است و ما اگر به تاریخچه انقلاب نگاهی بیاندازیم خواهیم دید که بسیج دانشجویی در تمامی این سالها و در تمامی عرصه‌ها حضوری پررنگ و سازنده داشته است.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: امروزه بسیج دانشجویی با چنان ابهت و اقتدار نوک پیکان تحقق آرمانها و اهداف انقلاب کبیر اسلامی است و دقیقا دشمن و استکبار جهانی از همین یک مهم به شدت هراس و واهمه دارد.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.