تازه ها

پربیننده ترین

1397-06-20 14:36
کد مطلب: 77989
با حضور ریس اداره مشارکت های مردمی و کارشناسان اداره کل مرحله اول بازدید از پروژه مهر اداره آموزش و پرورش اصلاندوز با هدف بازگشایی هرچه بهتر مدارس و شروع مهری با نشاط انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،رسول پنداشته که مسئولیت اکیپ بازدید کارشناسان اداره کل از منطقه را بر عهده داشت ضمن قدردانی از عملکرد کارگروه های پروژه مهر منطقه اصلاندوز و تقدیر و تشکر ازفعالیتهای انجام گرفته در مدارس، هدف از بازدید کارشناسان اداره کل از منطقه را بررسی و ارزیابی فعالیت های کارگروه های پروژه مهر برای شروع مهری با نشاط عنوان کرد.

رییس اداره مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان همچنین در این جلسه ضمن بررسی فعالیتهای کارگروه های پروژه مهر، اقدامات انجام گرفته در مدارس منطقه در مرحله اول بازدید کارشناسان اداره کل را مطلوب ارزیابی کرد و رهنمودهای لازم و موارد قابل پیگیری برای بازگشایی هرچه بهتر مدارس و شروع مهری با نشاط را ارائه کرد.

قدرت مهرآوران نیز در ادامه ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر از اعضای کارگروه های پروژه مهر،گزارشی از عملکرد منطقه در آستانه بازگشایی مدارس و همچنین عملکرد کارگروه های پروژه مهر را ارائه داد.

در پایان کارشناس اداره کل پس از بازدید از مدارس منطقه با حضور در دفتر رییس اداره آموزش و پرورش منطقه گزارشی از بازدید و نکات قوت و قابل پیگیری در مدارس و  نظرات و دیدگاه های خود را در خصوص  پروژه مهر بیان کردند.

 

انتهای پیام/313/16ش

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.