تازه ها

پربیننده ترین

1397-05-27 16:35
کد مطلب: 77569
جانشین فرماندهی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: کسب علم و دانش نیاز اساسی یک جامعه مدیریتی است و برای اینکه این اساس در جامعه فراهم شود باید از ابتدای نوجوانی و دانش اموزی این پایه ها و اساس مهم پیشرفت جامعه را دنبال کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،سردار مستعد ظهر امروز در مراسم افتتاحیه اردوی طرح یاروان ولایت سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل در اردوگاه مقدس اردبیلی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل اظهارداشت: برای یک مدیریت با اهداف پیشبردی نیازمند مسئولانی با تجربه و با تخصص بالا هستیم چرا که مسئولان تخصص و تعهد نداشته باشندبا جامعه اسلامی نمی توانند همراه باشند.

وی با اشاره به اینکه بزرگترین غفلتی درجامعه کرده ایم بحث اشتغال و لازمه فراهم نمودن اشتغال در جامعه است، افزود: امروز باید دانش آموزان ما نوجوانان و جوانان ما در کنار تحصیل به دنبال یک حرفه و یک شغل باشند و تلاش کنند با آن شغل در کنار تحصیل به دنبال درآمد زایی و اشتغال باشند.

جانشین فرماندهی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل از اهمیت مهارت فنی و شغل بصورت تخصصی در جامعه کنونی کشور بیان کرد و افزود: امروز مهم تر از هر عرصه ای اقتصاد، تولید و اشتغال است که باید با مهارت افزایی در سنگر علم ودانش و اشتغال به این امر مهم بپردازیم.

سردار مستعد با بیان اینکه سن و سال هر فرد که درجامعه بالا می رود مطئنأ دیگر توان کارهای سخت را نخواهد داشت، افزود: بهترین دوران برای تولید واشتغال و کسب درآمد دوران جوانی و نوجوانی است که باید در این دوران هرچقدر می توانیم به تولید واشتغال و کسب درامد برای آینده خود تلاش کنیم.

دشمن درفضای مجازی درصدد تضعیف اعتقادات دینی ما در فضای حقیقی است

جانشین فرماندهی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد: امروز دشمن با هجمه های فرهنگی و جنگ نرم در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی درصدد تضعیف اعتقادات دینی ما در فضای حقیقی است.

سردار مستعد با بیان اینکه جوانان ونوجوانان ما می توانند با خلاقیت ونوآوری در مسیر رشد وتعالی حرکت کنند تصریح کرد: باید مراقب توطئه ها وتهاجم فرهنگی جنگ نرم دشمن بود و نباید خود را سرگرم در بازی ها، مطالب شیطانی و غیر واقعی برخی مطالب مضحک دشمنان در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی کنیم چرا که وقت گران است و باید از وقت و زمان خود در زندگی به رشد وتعالی کشور و جامعه استفاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: دشمن امروز به دنبال بی بندوبار کردن جوانان انقلابی ما هستند و  می خواهند با ترفند های مختلف در فضای و مجازی و جنگ نرم جوانان ما را به انحرافات بکشانند ونگذارند جوانان به کسب و علم و اندیشه بپردازد.

این یادگار هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: از تکنولوژی های بروز جامعه باید استفاده کرد اما نباید گذاشت این تکنولوژی ها انسان را به انحرافات بکشاند و از آنچه اهداف اصلی او بود دور کند.

سردار مستعد گفت: در جنگ سخت دشمن با تلافاتی که از نیروهای انسانی ما می گرفت نیروهای انسانی ما با افتخار به درجه شهادت نائل می آمدند اما در تلافات جنگ نرم اینطور نیست و نیروهای انسانی ما با تلف شدن در جنگ نرم و فضای مجازی خود را می بازند و نابود می شوند که باید در این زمینه بسیار مراقب بود.

جانشنین فرماندهی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با اشاره به اینکه امروز دشمن در جنگ سخت هیچ غلطی نمی تواند برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام دهد، تصریح کرد: امروز تنها باید سه عامل را تلاش کنیم که تقویت شود اولی چرخه اقتصاد، دومی حوزه فرهنگی و سومی تولید واشتغال در جامعه است.

/313/1/1/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.