تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-17 20:59
کد مطلب: 76921
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت:آمریکا چشم دیدن هیچ کشور در حال توسعه و پیشرفت را ندارد و برای این که بتواند تکنولوژی و پیشرفت کشورهای در حال توسعه را متوقف کند و در راستای پیاده‌سازی توطئه‌ها و نقشه‌های خود از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند که این موضوع برای تمام دنیا کاملا مشهود است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما؛حجت‌الاسلام عزیزاله عابدی عصر امروز در دیدار با دانشجویان بسیجی در اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر آمریکا همواره خود را محافظ حقوق بشر در جهان معرفی می‌کند و این موضوع کاملا مشهود است که سعی در پیاده‌سازی اهداف شوم خود دارد و عکس گفته‌های خود عمل می‌کند.

وی با اشاره به این که هدف آمریکا تزریق بذر ناامیدی در کشور است افزود: خوشبختانه با بصیرت و ولایتمداری ملت ایران دشمنان نمی‌توانند به اهداف شوم خود در جامعه دست یابند و در این زمینه نیازمند ترویج فرهنگ و تمدن نظام انقلاب اسلامی ایران هستیم تا بتوانیم در مقابل هجمه‌های فرهنگی به خوبی اقدام کنیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: آمریکا به دنبال ایجاد مستعمره‌ای برای خود در کشورها است و تنها به خاطر منفعت و سودجویی از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند و یکی از برنامه‌هایی که دارد این است که از کشتار مردم برای تسلط بر کشورها استفاده می‌کند.

عابدی بیان کرد: در حال حاضر آمریکا همواره خود را محافظ حقوق بشر در جهان معرفی می‌کند و این موضوع کاملا مشهود است که سعی در پیاده‌سازی اهداف شوم خود دارد و عکس گفته‌های خود عمل می‌کند.

وی اظهار کرد: کاهش جمعیت ایران یکی دیگر از اهداف شوم دشمنان و آمریکا است و پیشرفت‌های چشمگیر ایران مانند تیری در چشم دشمنان است که در این زمینه پرداخت به آرمان‌ها و ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی پیشرفت و توسعه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقابل نقشه‌های دشمنان امری لازم و ضروری است.

انتهای پیام/۳۱۳/۱

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.