تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-17 19:42
کد مطلب: 76920
سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی اردبیل:
۳۹ هزار و ۴۷ واحد مسکن مهر در اردبیل آماده تحویل است
سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در حال حاضر از 41 هزار و 378 بیش از 39 هزار و 49 واحد به مرحله افتتاح رسیده و هم‌اکنون یک هزار و 91 مسکن مهر در اردبیل آماده افتتاح و بهره‌برداری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما؛ شهرام باباخانی عصر امروز در بازدید از پروژه‌های مسکن مهر اردبیل اظهار داشت: ۱۰۹۱ مسکن مهر در اردبیل آماده تحویل و بهره برداری است.

باباخانی افزود: پروژه مسکن مهر اردبیل همزمان با استان‌های دیگر آغاز شده و در حال حاضر از 41 هزار و 378 بیش از 39 هزار و 49 واحد به مرحله افتتاح رسیده و هم‌اکنون یک هزار و 91 مسکن مهر در اردبیل آماده افتتاح و بهره‌برداری است.

وی با اشاره به این که دلیل به عقب افتادن برخی مساکن مهر در استان نیز مشکلات حقوقی است افزود: بیش از یک هزار مساکن معارضه‌دار در سطح استان باقی مانده که انتظار ما از مسئولان و دستگاه‌های مربوطه این است تا بتوانیم در راستای حل مشکلات این مساکن اقدامات لازم و مورد نظر را انجام دهیم.

سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام یافته مشکل 120 واحد با صدور حکم تا قبل از عید مراحل واگذاری تحویل به متقاضیان انجام می‌شود و 528 واحد دیگر هم‌اکنون با 40 درصد کاری ادامه دارند که تمام تلاش ما بر این است تا پایان سال این پروژه‌ها به طور کامل تکمیل و تحویل متقاضیان شود.

باباخانی با اشاره به این که فقط 52 واحد بدون متقاضی در شهرستان کوثر وجود دارد بیان کرد: به غیر از این واحدها هیچ واحدی بدون متقاضی در استان نداریم و تنها در تعداد محدودی از خانه‌ها متقاضی خرید و سکونت نیست که اقدامات ما در این زمینه برنامه‌ریزی شده است.

وی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم هر چه سریع‌تر پرونده پروژه مسکن مهر را به طور کامل ببندیم و با حل مشکلات و موانع در این زمینه در ارتباط با تکمیل این پروژه گام‌های اساسی و هدفمند برداریم که در این زمینه تعامل و همکاری مسئولان، متولیان و دستگاه‌های مرتبط امری لازم و ضروری است.

انتهای پیام/۳۱۳/۱

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.