تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-17 12:52
کد مطلب: 76909
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل به دستگاه اجرایی استان توصیه کرد که اعتبارات عمرانی را تا پایان تیرماه سالجاری به صورت 100 درصدی جذب کنند.

هاشم مظفری در گفتگو با خبرنگار سبلان‌ما، درباره حل مسائل و مشکلات حوزه سرمایه گذاری استان اردبیل، اظهار داشت: از اول امسال طرح پنجره واحد سرمایه گذاری به صورت الکترونیکی راه اندازی شده و سرمایه گذاران بدون مراجعه حضوری به دستگاه های اجرایی مسائل و مشکلات خود را با صرفه جویی در وقت در سریعترین زمان ممکن برطرف می کنند.

وی از تشکیل 27 جلسه پنجره واحد سرمایه گذاری استان اردبیل  با 32 مصوبه، خبر داد و گفت: تاکنون مشکل 25 سرمایه گذار با تشکیل این جلسات رفع شده است.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل عمدهترین مشکل سرمایه گذاری در استان را، طولانی بودن فرایند اداری عنوان کرد و افزود: با اصلاح فرآیند صدور مجوز برای سرمایه گذاری در حوزه کسب و کار، سرمایه گذاری در استان شتاب گرفته است.

وی اعتبارات جاری سال گذشته استان اردبیل را 700 میلیارد تومان، اعلام کرد و بیان داشت: امسال از محل اعتبارات سال گذشته150 میلیارد تومان اسناد خزانه اسلامی توسط این اداره کل به پیمانکاران با سر رسیدهای مختلف پرداخت شده است.

 مظفری به دستگاه اجرایی استان توصیه کرد که اعتبارات عمرانی را تا پایان تیرماه سالجاری به صورت 100 درصدی جذب کنند.

 

انتهای پیام/3133/5

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.