تازه ها

پربیننده ترین

1396-12-22 12:43
کد مطلب: 76134
حسین نجفزاده مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از تشکیل اکیپ بازرسی - نظارتی و سرکشی های سرزده به مرامز خدماتی و اماکن گردشگری در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آذرسلام، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از برگزاری طرح کشیک در ایام باقیمانده سال 96 و نوروز 97 در سطح استان خبرداد.

حسین نجف زاده در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: به مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز و ضرورت خریداقلام و مایحتاج ضروری در روزهای پایانی سال مجموعه اداره کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل فعالیتهای گسترده نظارتی در مرکز استان و شهرستانهای تابعه را استمرار بخشیده و در این راستا علاوه بر فعالیتهای عادی در ساعات کاری اداری؛ روزانه در قالب اکیپ مشترک با بازرسین سازمان صنعت، معدن وتجارت، شورای اصناف، مرکزبهداشت و مامورین نیروی انتظامی و یک شعبه ثابت در اداره کل در غیر اوقات اداری و روزهای تعطیل همکاری و پرونده های تخلفاتی متشکله را به صورت ویژه خارج از نوبت موردرسیدگی قرار می دهد.

عضوشورای قضایی استان افزود: طرح کشیک نوروزی تا 15/1/97 ادامه خواهد یافت و همشهریان و مهمانان درصورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، قاچاق یا بهداشتی موضوع را در اسرع وقت از طریق شماره تلفن های 33441175 ، 33455992 و 124 یا به صورت حضوری و کتبی اعلام کنند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.