تازه ها

پربیننده ترین

2018-02-28 12:40
کد مطلب: 75795
مدیرکل آموزش متوسطه اول وزارت آموزش و پرورش در اردبیل، گفت: با اجرای برنامه تعالی مدیریت مدرسه در نظر داریم مدارس را به سطوح مطلوبی از استاندارد و کیفیت برسانیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ادیب رسا ، عظیم محبی مدیرکل آموزش دوره متوسط وزارت آموزش و پرورش پیش از ظهر امروز در همایش تجلیل از مدیران موفق برنامه تعالی مدیریت مدرسه استان اردبیل، اظهارد داشت: موضوع کیفیت به عنوان اساسی ترین موضوع سند تحول بنیادین مطرح و برنامه تعالی یکی از راهکار های افزایش کیفیت در مدارس است که همه مدیران باید از طریق جمع آوری عوامل بیرونی و داخلی در رسیدن به این مهم تلاش کنند.

وی افزود: کیفیت صرفاً نتایج نمرات درسی دانش آموزان نیست و با اجرای برنامه تعالی مدیریت مدرسه در نظر داریم مدارس را به سطوح مطلوبی از استاندارد و کیفیت برسانیم.

محبی با بیان اینکه برنامه تعالی یک مدل ارتقاء در مدرسه است نه یک برنامه در کنار سایر برنامه ها، عنوان کرد: این برنامه مانند چتری است که مفاهیم و محتوای آن در مدرسه اجرا می شود، اما به دنبال اصلاح رویکرد فعالیت ها و برنامه هاست.

مدیر کل آموزش دوره متوسط وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: واقعیت این است که تاکنون در نظام تعلیم و تربیت ما به صورت مدون، محورهای کیفیت بخشی و استانداردهایی برای آن تعریف نشده است و این برای اولین بار در برنامه تعالی اتفاق خواهد افتاد.

در پایان از مدیران برتر در برنامه تعالی استان اردبیل تجلیل بعمل آمد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.