تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-24 08:11
کد مطلب: 74394
مسئول ستاد عتبات وعالیات استان اردبیل خبر داد؛
پیشتازی خلخالی‌ها در کمک به بازسازی عتبات عالیات
مسئول ستاد عتبات وعالیات استان اردبیل گفت:شهرستان خلخال در جمع آوری کمک های مردم برای بازسازی عتبات عالیات در استان اردبیل پیشتاز است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ازناو ، اسفندیار هوشیار در جلسه زمستانی ستاد عتبات وعالیات در شهرستان خلخال که دیشب در دفتر امام جمعه شهرستان خلخال برگزار شد، گفت: مردم متدین شهرستان خلخال در کمک به بازسازی عتبات وعالیات در استان اردبیل در جایگاه اول قرار دارند.

هوشیار با اشاره به فتنه های اخیر دشمنان در توهین به مقدسات، اماکن مذهبی ومساجد گفت: دشمن از علاقه و عشق مردم به عتبات و عالیات هراس دارند و عشق ائمه اطهار دائم در دل مسلمانان و عاشقان اهل بیت موج می زند.

هوشیار دفاع مقدس را در امتداد مسیر عاشورا عنوان کرد و گفت: فعالیت ستاد بازسازی عتبات عالیات نیز در ادامه و تداوم هشت سال دفاع مقدس و دفاع از حریم ولایت بوده و این ستاد در استان اردبیل و شهرستان های تابعه در مسیر ابلاغی از سوی ستاد بازسازی عتبات و عالیات کشور در حرکت است.

هوشیار از عنایت امام جمعه خلخال و اعضای ستاد عتبات وعالیات شهرستان خلخال در کمک به جمع آوری کمک های مردمی جهت بازسازی عتبات وعالیات قدردانی کرد.

هوشیار سهم ابلاغی شهرستان خلخال در سال 1396 را 50 میلیون تومان عنوان کرد و گفت:  هزینه  20  سند افتخاری عتبات عالیات نیز از سوی فرمانداری شهرستان خلخال تامین شده است.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.