نمایش 1 - 10 از 2263
دادستان اردبیل :
دادستان اردبیل اعلام کرد: طی عملیات مشترک پلیس مواد مخدر اردبیل و دادستانی عوامل اصلی تولید مواد مخدر صنعتی و شیمیایی در حین ورود به اردبیل شناسایی و دستگیر شدند .
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل:
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با تحقیقات انجام شده در این منطقه، معماری سنگی در دوره اشکانی و معماری آجری در دوره اسلامی رایج بوده است.
مدیرکل اوقاف و امورخیریه اردبیل:
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: با مشارکت در طرح هرمسجد یک خانه انقلابی بزرگ در امر کمک رسانی به مناطق سیل زده کشور رخ خواهد داد.
رئیس اصناف استان اردبیل:
رئیس اتاق اصناف استان اردبیل گفت: طرح "جهاد همبستگی ملی" یک دعوت ملی است که از طرف بسیج صورت گرفته و اتاق اصناف استان با جدیت از این طرح حمایت عملی می کند.
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیـــل:
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیـــل گفت: عملیات ریزش برداری مطابق زمان پیش بینی شده به اتمام می رسد.
نماینده مردم اردبیل خبر داد؛
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس گفت:با هدف بررسی اقدامات صورت گرفته برای مقابله با بحران سیل و روند امدادرسانی به آسیب دیدگان کمیسیون عمران مجلس به مناطق سیل زده سفر می کند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از راه اندازی آژانس گردشگری سلامت با مشارکت بخش خصوصی در اردبیل خبرداد و گفت: با اتخاذ تمهیدات ویژه بزودی شاهد رونق ساختمان پزشکان نیز خواهیم بود.
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی اردبیل خبر داد؛
مسئول سازمان بسیج دانش اموزی استان اردبیل گفت: از اسفندماه سال گذشته تاکنون در قالب طرح یک کاسب یک دانش آموز 1500 نفر دانش آموز از اقلام کمک های مردمی بهره مند شده اند.
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیـــل:
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیـــل از انسداد محور اردبیــــل سرچم خبر داد.
برنامه های هفته جوان اردبیل تشریح شد؛
معاون فرهنگی ورزش وجوانان استان اردبیل گفت: تلاش می شود در هفته جوان طرح طولانی ترین زنجیره کتابخوانی جهان با مشارکت مردم و سازمان های مردم نهاد در استان برگزار شود.

صفحه‌ها