نمایش 1 - 10 از 2122
رئیس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
رئیس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: خدمات پرستاری در منزل اگر جا بیفتد، مقدمه ای برای اجرای کامل قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری خواهد شد.
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اردبیل :
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اردبیل گفت: در شراط فعلی براساس شاخص های اعلامی سیستم وزرات بهداشت که 1/8پرستار به ازای هر تخت است،کمبود پرستار داریم اما معتقدیم که کمبود استخدام و جذب باعث شده تا مازاد نیرو و پرستار بیکار هم داشته باشیم!
همزمان با هفته پرستار انجام شد؛
رئیس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: طرح ملی غربالگری سلامت ایرانیان بالای 30 سال تا 26 دی ماه به صورت رایگان در کلیه بیمارستانها ی اردبیل اجرا می شود.
مسئول سازمان بسیج رسانه اردبیل؛
مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل از برگزاری جشنواره ابوذر اواخر بهمن ماه سال 97 در اردبیل خبرداد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت:با توجه به نتایج آزمایشات در سطح این استان، حدود 95 درصد نمونه های نان از نظر تست جوش شیرین منفی است .
دادستان سرعین:
دادستان سرعین گفت:با توجه به حساسیت دستگاه قضایی استان به اعطای مجوز بهره برداری از معادن شهرستان سرعین بصورت گسترده، فرایند واگذاری تعدادی از این معادن از طریق دادسرای شهرستان در دست بررسی است.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل :
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: شرایط خاص کنونی سبب شده تا 12 هزار و 300 خانواده به جمع مددجویان کمیته امداد استان اردبیل اضافه شوند .
مشاور رییس مجلس:
مشاور رییس مجلس شورای اسلامی گفت:خلف وعده ها لطمه جدی به هویت اروپا وارد خواهد کرد و منتظر اروپایی با توجه به اتمام وعده به قول های خود عمل کنند وگرنه ما راه خود را با قدرت ادامه می دتاهیم و روسیاهی به زغال خواهد بود.
نماینده مردم اردبیل :
نماینده مردم اردبیل،نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: با بستر سازی کسب و کار های اینترنتی و با استفاده از ظرفیت های و نیروهای جوان می توان فضای مجازی را میدان انقلاب کرد و دشمنان از این فضا دست خالی بیرون راند.
در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی انجام شد؛
رئیس حوزه هنری استان اردبیل گفت: بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و همزمان با آغاز هنرواره ملی انقلاب اسلامی روایت ایرانی نمایشگاه دونالد سلمان از آثار سید مسعود شجاعی طباطبائی در مجتمع فرهنگی هنری فدک اردبیل برپاشد.

صفحه‌ها