نمایش 1 - 10 از 2323
معاون وزیر ورزش و جوانان؛
معاون ورزش و جوانان کشور گفت: با همت مردم و مسئولان استان اردبیل شرایط میزبانی در اردبیل برای هفته چهارم لیگ والیبال جهانی مهیا است و امیدواریم هیچ مشکلی در این زمینه نداشته باشیم.
نماینده مردم اردبیل، نیر ، نمین و سرعین در مجلس :
نماینده مردم اردبیل، نیر ، نمین و سرعین در مجلس گفت: تناقض در حرف و عمل ترامپ مشهود است و قاعدتا مذاکره با بدعهدان اشتباهی محض است.
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس:
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت:تنها راه پیروزی کشور در برابر غرب مقاومت است و ملت ایران در ۴۰ سال انقلاب این را ثابت کرده اند.
مشاور رییس مجلس :
مشاور رییس مجلس شورای اسلامی گفت:مقاومت را بعنوان بهترین اسلحه برای دفاع از ارزش های ملی و دینی به دنیا عرضه کردیم.
سرپرست شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل خبرداد؛
سرپرست شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل گفت: فرآيند صدور پروانه فعالیت خانه مسافرهای سرعین و مشگين شهر در ایام تعطیلات نیز در حال انجام است و تسریع می یابد.
استاد دانشگاه های اردبیل
استاد دانشگاه های اردبیل به علل دشمنان در تحریف سخنان حضرت امام خمینی(ره) پرداخت و گفت: هدف از تحریف به فراموشی سپرده‌شدن فکر و اندیشه‌ی امام و از بین رفتن مرز بین باطلان و پیروان حقیقی امام است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی اردبیل:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل به تبیین قیام 15 خرداد پرداخت و گفت: امام خمینی(ره) با افشاگری های خود مانع اجرای طرح های استکباری در کشور شد.
مدیرعامل جامعه هتلداران استان اردبیل:
مدیرعامل جامعه هتلداران استان اردبیل گفت:کلیه مراکز اقامتی استان اردبیل ضمن ارائه خدمات مطلوب و رعایت حال گردشگران و مسافران باید نرخهای مصوب را در دید عموم نصب کنند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل:
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: طی هماهنگی‌های صورت گرفته با بانک ملی، زکات فطریه مردم خیر استان اردبیل در همان روز به حساب خانوار تحت حمایت واریز می شود.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل:
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: نزدیک به 586 نفر محکوم مالی جرایم غیر عمد در زندان های استان بسر می برند که چشم انتظار کمک و مساعدت مردم و خیرین هستند.

صفحه‌ها