اخبار ويژه

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی اردبیل:
رئیس دانشکده پرستاری و مامایی اردبیل، گفت: تربیت پرستارانی متخصص برای بیماری های بومی اردبیل از رویکرد های آتی دانشکده پرستاری اردبیل است.
هنرمندان کرد زبان با حضور در جشنواره زمستان بیدار سرعین به هنرنمایی پرداختند.
رئیس سازمان جهاد کشاروزی اردبیل:
رئیس سازمان جهاد کشاروزی استان اردبیل از فعال شدن 120 طرح راکد بخش کشاورزی در استان خبرداد.
فرمانده انتظامی شهرستان اردبیل:
فرمانده انتظامی شهرستان اردبیل گفت: با هوشیاری ماموران انتظامی ایست و بازرسی اردبیل- مغان کامیون حامل دام قاچاق در اردبیل کشف شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در حال حاضر ۵ هزار پرستار در استان اردبیل فعالیت می‌کنند به طوری که دو هزار و ۵۰۰ پرستار در مراکز درمانی استان و بیش ازدو هزار و ۵۰۰ پرستار نیز در داشنگاه علوم پزشکی استان در حال ارائه خدمات به مردم هستند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل خبرداد:
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: سهمیه مصوب مشاغل خانگی استان اردبیل مبلغ 290 میلیارد ریال می باشد که تاکنون مبلغ 150 میلیارد ریال ان پرداخت شده است.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل:
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از رونمایی طرح پیشنهادی پوشش بخش مکتب اوشاقلاری محوطه شهریری مشکین شهر خبر داد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل:
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت: دیدگاه توسعه گرانه و حمایت گر مسئولان استان و می‌تواند در ارتقای جایگاه کانون برای تربیت و پرورش نیروهای خلاق در زمینه‌های مختلف مؤثر باشد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان :
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان خلخال گفت: با وجود برفروبی و بازگشایی راه ۱۵ روستا بر اثر شدت کولاک دوباره مسدود شد که با توجه به شرایط جوی نامساعد توصیه می‌شود مردم مناطق روستایی تا مساعد شدن شرایط جوی از سفر‌های غیرضروری پرهیز کنند.
رئیس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
رئیس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: خدمات پرستاری در منزل اگر جا بیفتد، مقدمه ای برای اجرای کامل قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری خواهد شد.
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس:
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج مردمی متشکل از تمامی اقشار جامعه در بحث اقتصاد مقاومتی، فعالیت در فضاهای سایبری و همچنین همکاری و هماهنگی با تمامی دستگاه‌های اجرایی و نهادها توانسته است گامی مهم در عمران آبادانی و محرومیت زادیی کشور بردارد.
فرماندار نیر:
فرماندار نیر با بیان اینکه کشفیات مواد مخدر 22 درصدافزایش یافته است افزود: عملکرد 10 ماهه نیروی انتظامی شهرستان نیر درخصوص کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته 22 درصد افزایش یافته است.
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اردبیل :
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اردبیل گفت: در شراط فعلی براساس شاخص های اعلامی سیستم وزرات بهداشت که 1/8پرستار به ازای هر تخت است،کمبود پرستار داریم اما معتقدیم که کمبود استخدام و جذب باعث شده تا مازاد نیرو و پرستار بیکار هم داشته باشیم!
همزمان با هفته پرستار انجام شد؛
رئیس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: طرح ملی غربالگری سلامت ایرانیان بالای 30 سال تا 26 دی ماه به صورت رایگان در کلیه بیمارستانها ی اردبیل اجرا می شود.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل:
رئیس کل دادگستری استان با بیان اینکه ریشه بسیاری از مشکلات مربوط به مباحث اقتصادی و فقر و بیکاری است گفت: جرایمی همچون سرقت، گرایش به اعتیاد و مشروبات الکلی و بسیاری از جرام دیگر ریشه در فقر دارند.

صفحه‌ها