• استاندار اردبیل:
    استاندار اردبیل گفت: براساس پیش بینی‌های هواشناسی، بارش‌ها در اردیبهشت ماه امسال نیز مطلوب خواهد بود و از نظر ذخایر آبی وضعیت بهتری نسبت به سال‌های گذشته خواهیم داشت.

اخبار ويژه

فرمانده انتظامی استان اردبیل خبرداد
فرمانده انتظامی استان اردبیل از دستگیری باند کلاه برداری سه‌ نفری در اردبیل خبرداد و گفت: افراد این باند با حضور در جلوی دستگاه‌های خودپرداز، اقدام به شناسایی افراد سالخورده کرده و پس از اخذ رمز عابر کارت، اقدام سرقت اموال مردم می کردند.
رئیس پلیس راه استان اردبیل از مسدود شدن محور اردبیل به آستارا خبرداد و گفت: هم اکنون به دلیل رانش زمین در جاده اردبیل- آستارا بعد از پل آق چای، تا اطلاع ثانوی تردد به سمت آستارا میسر نیست.
مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری اردبیل :
مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری اردبیل از اجرایی شدن عملیات پرورش دام سبک ۲۰۰۰۰ راسی در نمین خبرداد و گفت: عملیات اجرایی این طرح در جریان سفر رئیس جمهور به استان آغاز می شود.
دبیر کمیسیون دانشجویی شورای تامین استان اردبیل؛
دبیر کمیسیون دانشجویی شورای تامین استان اردبیل در اولین جلسه این شورا به فعالیت های انتخاباتی تشکل های دانشجویی اشاره کرد و گفت: بستر لازم برای فعالیت تشکل های سیاسی دانشجویی در اردبیل فراهم شده است.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: براساس قانون، پیش‌فروش ساختمان باید با تنظیم سند رسمی قرارداد پیش‌فروش در یکی از دفاتر اسناد رسمی انجام شود و در صورت رعایت نشدن این مورد، می‌توان با متخلفان برخورد قانونی انجام داد.
برای اولین بار در استان اردبیل انجام گرفت؛
متخصص جراحی عموم در استان از انجام عمل ترمیم فتق به روش لاپاروسکوپیک برای اولین بار در اردبیل خبرداد و گفت: این عمل جراحی در بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل انجام گرفت.
رئیس اتاق اصناف استان اردبیل:
رئیس اتاق اصناف و باریان استان اردبیل گفت: اولین محموله کمک های انسان دوستانه اتاق اصناف و بازاریان استان اردبیل به ارزش بیش از 5 میلیارد ریال در قالب کمک های نقدی و غیر نقدی و با همکاری سازمان بسیج اصناف استان اردبیل به مناطق سیل زده کشور ارسال شد.
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از تولید سالانه بیش از یک میلیون فرآورده‌های لبنی در سطح استان اردبیل خبر داد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: گلزار شهدا در سطح استان ساماندهی می‌شود.
مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل:
مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: اولین پل معلق تمام شیشه‌ای شهر هیر همزمان با سفر ر ییس جمهور افتتاح می شود.
فرماندار کوثر گفت: جسد جوان 33 ساله اندبیلی در محلی یک کیلومتر پایین تر از محل وقوع حادثه از داخل آب های خروشان رودخانه بیرون کشیده شد.
در بیانیه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید شد؛
به مناسبت دوم اردیبهشت‌ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیانیه‌ای صادر کرده است.
فرمانده انتطامی استان اردبیل:
فرمانده انتطامی استان اردبیل گفت: تاجر قلابی با کلاهبرداری بیش از ۱۰ میلیارد ریالی در اردبیل دستگیر شد.
مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور اردبیل
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان اردبیل از برگزاری مراسم ازدواج دانشجویی این دانشگاه خبرداد و گفت: این مراسم با حضور 34 زوج دانشجوی دانشگاه پیام نور از سراسر استان 8 اردیبهشت ماه در اردبیل برگزار می شود.
فرماندار خلخال خبر داد؛
فرماندار حلخال گفت: جوان ۳۳ ساله‌ ای که به همراه خواهرزاده اش در حوالی تونل ۸ در ارتفاعات این منطقه به دنبال ریواس بودند از صخره‌های صعب‌العبور به داخل رودخانه قزل اوزن سقوط کرد و هنوز پیدا نشده است.

صفحه‌ها