اخبار ويژه

مدیر کل کتابخانه های عمومی اردبیل؛
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل بیناد برکت را از تنهاترین خیرین استان اردبیل دانست و گفت : برای ترویج کتاب و کتابخوانی و گسترش کتابخانه های استان نیازمند کمک های مالی هستیم.
معاون عملیات سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: مبارزه با فساد اداری و مالی در سطح استان اردبیل باید به شکلی بسیجی انجام شده و یقینا بر اساس ارزش‌های اسلامی صورت گیرد.
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل گفت: از بیش از ۸۰۰ نمونه خون بند ناف در بانک خصوصی سلول‌های بنیادی رویان ذخیره سازی شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل خبر داد؛
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: از سال 92 هفته ملی دیابت در راستای افزایش آگاهی های عمومی در ارتباط با بیماری دیابت و آشنایی و فراگیری روش های پیشگیری و مقابله با این بیماری برگزار می شود.
مدرس دانشگاه‌های اردبیل مطرح کرد؛
مدرس دانشگاه‌های اردبیل گفت: کشور ما علیرغم داشتن جاذبه‌های فراوان گردشگری و منابع طبیعی، هنوز نقش بسیار ناچیزی در اقتصاد کشور ایفا می‌کند به طوری‌که استان اردبیل نیز از این امر مستثنی نیست.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از توسعه همکاری های مشترک علمی و پژوهشی این دانشگاه با دانشگاه های کشور آذربایجان خبر داد.
سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل:
سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل گفت: در حال حاضر 14 شرکت و یک هسته فناور در مرکز رشد جهادانشگاهی استان اردبیل استقرار یافته‌اند که به زودی این تعداد به 18 واحد با 35 طرح افزایش خواهد یافت.
نايب رئيس كميسيون اقتصادي مجلس:
نايب رئيس كميسيون اقتصادي مجلس در اردبيل به اقدامات مجلس در خصوص بيماري ديابت اشاره كرد و گفت: پيشنهاد مي شود فراكسيون حمايت از بيماران ديابتي در مجلس شوراي اسلامي ايجاد شود تا شاهد حمايت همه جانبه از اين قشر در جامعه باشيم.
با حضور مسئولان كشوري و استاني
کنگره بین المللی روز جهانی دیابت با حضور مسئولان كشوري و استاني در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اردبيل آغاز به كار كرد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل:
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت:این همایش با عنوان انقلاب اسلامی، وحدت اسلامی،افتخار به گذشته و امید به آینده در محل سالن اجتماعات فرمانداری خلخال برگزار می‌شود.
پروژه راکد سولان سرعین که سالها است تنها اسکلت آهنی از آن به چشم می خورد بعنوان منطقه نمونه گردشگری شناخته می شود.
فرجام بزرگترین بنگاه اقتصادی خاورمیانه چه خواهد شد؛
علی‌رغم شبهات و نقدهای جدی که به روند واگذاری شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان وارد است سازمان خصوصی سازی بر اجرای واگذاری اصرار دارد که این امر غیرطبیعی است.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل:
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل با اشاره به کاهش 30 الی 40 درصدی در استان گفت: علی رغم بارش های بالاتر از میانگین کشوری در سطح استان، متاسفانه با مشکلات و چالش های کمبود آب در برخی مناطق استان روبرو هستیم .
در محور اردبیل ـ رضی؛
به دنبال وقوع دو حادثه رانندگی در جاده های منتهی به شهر رضی ، یک نفر جان باخت و دو نفر مصدوم شدند.
اکبر سنگی بازیگر سینما گفت: خانم ترانه علیدوستی اگر در این دوره از جشنواره فجر جزو شورای داورهای جشنواره شد آن وقت چه می گویید؟ این چه صیغه ای است که به عنوان مثال گلشیفته فراهانی در آن طرف دنیا می گوید که "اگر به من بگویند فاحشه بهتر از این است که بگویند مسلمان"، بعد پدرش بهزاد فراهانی در اینجا همه کاره تئاتر می شود، این چه صیغه ای است؟ چه خبر است؟ یکی بگوید چه خبر است؟

صفحه‌ها