مهلت برجامی ایران به اروپا

 

.

اخبار ويژه

سبلان ما گزارش می دهد؛
سه روز تا آغاز هفته چهارم رقابت لیگ ملت‌های والیبال جهان در اردبیل مانده اما بلیط های مسابقات در عرض پنج دقیقه اول آغاز فروش اینترنتی به اتمام رسید که این نشان از شور و اشتیاق اردبیلی ها برای میزبانی شایسته از این رویداد مهم بین‌المللی در اردبیل است.
با استقبال گرم و شایسته مردم و مسئولان سروقامتان ملی والیبال به عنوان دومین تیم وارد چشمه های بهشتی اردبیل شدند.
در مراسم افتتاحیه اجلاس اکو در اردبیل عنوان شد
رئیس اتاق بازرگانی استان اردبیل در مراسم افتتاحیه اجلاس اکو با بیان اینکه این جلاس فرصتی برای حرکت به سمت جهانی امن است،گفت: برنامه ما در این اجلاس تقویت همکاری‌ها و توجه به دیپلماسی گردشگری بین اعضای اکو است.
استاندار اردبیل خبرداد
استاندار اردبیل با بیان اینکه پکیج های سرمایه گذاری ویژه گردشگری سلامت در اردبیل برای اعضای اکو پیش بینی شده است، گفت: همزمان با اجلاس اکو کار احداث بزرگ‌ترین کارخانه تولید گیاهان دارویی کشور در اردبیل نیز آغاز می شود.
میهمانان اجلاس اکو با حضور در مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی از این مجموعه بزرگ تاریخی جهان اسلام بازدید کردند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: در راستای پیاده سازی برنامه های دولت الکترونیک حذف قبض کاغذی برق مصرفی شهرستان سرعین و بهره برداری از اپلکیشن اطلاع رسانی به عنوان اولین شهرستان استان آغاز شد.
دبیر کل اکو:
دبیر کل اکو گفت: ما مخالف تحریم ها علیه ایران هستیم و به جای تحریم باید کشورها در راستای توسعه تعاملات گام بردارند.
تیم ملی والیبال استرالیا صبح امروز با استقبال مسئولان شهرستان سرعین در هتل لاله اسکان یافت.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل خبرداد؛
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از آموزش ایمنی به 44 هزار و 400 دانش آموز در حد فاصل سال های 82 لغایت 97 خبر داد.
با ورود نمایندگان کشورهای عضو اکو به اردبیل
دومین اجلاس کشورهای عضو اکو با محوریت گردشگری سلامت با ورود بیش از 150 میهمان خارجی و داخلی به استان اردبیل، رسما وارد مرحله عملیاتی شد.
نماینده مردم اردبیل در مجلس
نماینده مردم اردبیل در مجلس با بیان اینکه وزارت نفت باید عوارض مربوط در قانون برنامه 5 ساله ششم توسعه را به سازمان نوسازی مدارس پرداخت کند، گفت: با پرداخت این عوارض می توان مشکلات مدارس در حوزه بازسازی را در اسرع وقت انجام داد.
استاندار اردبیل طی حکمی سیدعباس مینایی را بعنوان سرپرست فرمانداری شهرستان جدید التاسیس اصلاندوز منصوب کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از افزایش سهم خلخال از محل اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان خبرداد و گفت: سهم شهرستان خلخال از محل اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان به ۲۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رسید.
استاندار اردبیل با صدور حکمی علیرضا علیپور را به عنوان مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری منصوب کرد.
در حاشیه اجلاس بین المللی اکو انجام می شود
مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین ایران و عراق با موضوع گردشگری سلامت در اردبیل خبرداد و گفت: این تفاهم نامه در حاشیه اجلاس بین المللی اکو در اردبیل منعقد خواهد شد.

صفحه‌ها