• رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرعین خبر داد؛
    رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرعین در دیدار با اعضای شورای اسلامی این شهر، گفت:شورای اسلامی شهر سرعین اهتمام ویژه ای برای نهایی کردن کار اختصاص زمین احداث مجتمع فرهنگی هنری این شهر به کار ببرد.

مهلت برجامی ایران به اروپا

 

.

تازه ها

اخبار ويژه سرعین

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرعین خبر داد؛
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرعین در دیدار با اعضای شورای اسلامی این شهر، گفت:شورای اسلامی شهر سرعین اهتمام ویژه ای برای نهایی کردن کار اختصاص زمین احداث مجتمع فرهنگی هنری این شهر به کار ببرد.
شهردار سرعین:
شهردار سرعین گفت:پنجمین جشنواره زمستانی سرعین با حضور هنرمندان بومی و کشوری 10 الی 17 اسفندماه برگزار می‌شود.
دادستان سرعین خبرداد:
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سرعین گفت:تدابیر لازم در جهت کارآمدتر شدن فرایند عرضه و توزیع کالاهای اساسی و هدف با لحاظ ایام نوروز در چهارچوب مصوباتی ابلاغ شد.
طبق اعلام مدیرکل هواشناسی استان اردبیل در سال 97 بیشترین کاهش بارش نسبت به مدت مشابه سال قبل مربوط به به منطقه بیله سوار، گرمی و خلخال است که بین 10 تا 15 درصد به ثبت رسیده است.
فرماندار سرعین:
فرماندار سرعین گفت: در حال حاضر روند سرمایه گذاری در سرعین تسهیل شده و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی بیش از 800 میلیارد تومان در سرعین سرمایه گذاری می‌کنند.
اولین جشنواره زمستان بیدار با اجرای برنامه های شاد و متنوع در شهر سرعین برگزار شد.
دادستان سرعین:
دادستان سرعین گفت:با توجه به حساسیت دستگاه قضایی استان به اعطای مجوز بهره برداری از معادن شهرستان سرعین بصورت گسترده، فرایند واگذاری تعدادی از این معادن از طریق دادسرای شهرستان در دست بررسی است.
به مناسبت سالروز آغاز عملیات کربلای 5؛
رزمنده جوان ایستاده در میان شهیدان، فرمانده گردان فجر، سیاوش عیسی نژاد است که مدتی بعد از این واقعه، شهید شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: طبق رایزنی های صورت گرفته با معاون آموزشی وزارت بهداشت، مرکز تحقیقات طب سنتی و آبدرمانی در سرعین اردبیل ایجاد می شود .
مدیرعامل جامعه هتلداران استان اردبیل:
مدیرعامل جامعه هتلداران استان اردبیل گفت:جامعه اقامتی و آبدرمانی استان اردبیل امسال 60 درصد تخفیف برای گردشگران زمستانی در نظر گرفته است.
سرپرست میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان سرعین:
سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین گفت:جشنواره زمستانی سرعین با برنامه های شاد و مفرح با هدف رونق گردشگری سرعین برگزار می شود.
فرماندار سرعین:
فرماندار سرعین گفت :جاده اردبیل -ارجستان تبدیل به محور گردشگری دوم برای شهر توریستی سرعین شده است ولی مشخصه راه مطمئن را ندارد.
مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل:
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: در صورت اختصاص زمین مناسب، آماده راه اندازی بازارچه دائمی صنایع دستی در شهر توریستی سرعین هستیم.
امام جمعه سرعین:
امام جمعه سرعین گفت:سعودها با چراغ سبز آمریکا در کشور غیر نظامی یمن دست به جنایات هولناکی می زنند که چهره منفور آنها را هر روز مشهود تر می کند.

صفحه‌ها