تازه ها

اخبار ويژه سرعین

اولین جشنواره زمستان بیدار با اجرای برنامه های شاد و متنوع در شهر سرعین برگزار شد.
دادستان سرعین:
دادستان سرعین گفت:با توجه به حساسیت دستگاه قضایی استان به اعطای مجوز بهره برداری از معادن شهرستان سرعین بصورت گسترده، فرایند واگذاری تعدادی از این معادن از طریق دادسرای شهرستان در دست بررسی است.
به مناسبت سالروز آغاز عملیات کربلای 5؛
رزمنده جوان ایستاده در میان شهیدان، فرمانده گردان فجر، سیاوش عیسی نژاد است که مدتی بعد از این واقعه، شهید شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: طبق رایزنی های صورت گرفته با معاون آموزشی وزارت بهداشت، مرکز تحقیقات طب سنتی و آبدرمانی در سرعین اردبیل ایجاد می شود .
مدیرعامل جامعه هتلداران استان اردبیل:
مدیرعامل جامعه هتلداران استان اردبیل گفت:جامعه اقامتی و آبدرمانی استان اردبیل امسال 60 درصد تخفیف برای گردشگران زمستانی در نظر گرفته است.
سرپرست میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان سرعین:
سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین گفت:جشنواره زمستانی سرعین با برنامه های شاد و مفرح با هدف رونق گردشگری سرعین برگزار می شود.
فرماندار سرعین:
فرماندار سرعین گفت :جاده اردبیل -ارجستان تبدیل به محور گردشگری دوم برای شهر توریستی سرعین شده است ولی مشخصه راه مطمئن را ندارد.
مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل:
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: در صورت اختصاص زمین مناسب، آماده راه اندازی بازارچه دائمی صنایع دستی در شهر توریستی سرعین هستیم.
امام جمعه سرعین:
امام جمعه سرعین گفت:سعودها با چراغ سبز آمریکا در کشور غیر نظامی یمن دست به جنایات هولناکی می زنند که چهره منفور آنها را هر روز مشهود تر می کند.
پروژه راکد سولان سرعین که سالها است تنها اسکلت آهنی از آن به چشم می خورد بعنوان منطقه نمونه گردشگری شناخته می شود.
سرمربی تیم ملی دارت جوانان کشور خبرداد؛
سرمربی تیم ملی جوانان گفت:اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان دارت کشورمان که خود را برای شرکت در مسابقات جهانی رومانی آماده می کند در شهرستان سرعین برگزار می شود.
عصر امروز یادواره شهدای شاخص بسیج دانش‌آموزی سرعین برگزار شد.
مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل با اعلام برگزاری جشنواری زمستانی سرعین گفت:درجشنواره زمستانی امسال باید میزان تاثیرگذاری آن را در جذب گردشگر به حداکثر برسانیم.
جانشين فرمانده انتظامي استان خبرداد؛
جانشين فرمانده انتظامي استان از دستگيري كلاهبردار حرفه اي در عمليات پليس "سرعين" خبر داد.

صفحه‌ها