تازه ها

اخبار ويژه خلخال

امام جمعه اردبیل
امام جمعه شهرستان خلخال لزوم سرمایه گذاری مناسب در شهرستان خلخال را خواستار شد و گفت: در صورت توجه لازم مسئولان به خلخال، این شهرستان می تواند به عنوان یکی از قطب‌های گردشگری استان در سطح کشور معرفی شود.
دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل استان اردبیل خبرداد
دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی استان اردبیل از پایان عملیات ۳۵۰۰ متر مکعب ریزش برداری در جاده اردبیل - سرچم خبرداد و گفت: این عملیات با استقرار ۱۰ اکیپ راهداری و ظرف مدت 48 ساعت انجام گرفت.
فرماندار خلخال:
فرماندار خلخال در بازدید از محور خلخال به اسالم گفت: شایعات فضای مجازی در خصوص مسدودی جاده خلخال به اسالم صحیح نبوده و مردم شایعات را باور نکنند.
فرماندار خلخال خبرداد:
فرماندار خلخال از بارش شدید باران در این منطقه خبر داد و گفت: به منظور پیشگیری از خسارات و تلفات انسانی در مسیر احتمالی سیلاب، دستور تخلیه اضطراری در روستاهای حاشیه رودخانه های خلخال صادر شده است.
رییس دانشکده علوم پزشکی خلخال خبر داد؛
رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی خلخال از کشف 1.5 تن مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.
عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس:
عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس گفت: درمان بیماران سرطانی نباید در هیچ کدام از مراحل با چالش روبرو شود از این رو باید بیمه سلامت حداکثر هزینه‎های بیماران سرطانی را پوشش دهد.
امام جمعه خلخال:
امام جمعه خلخال به چهارشنبه پایانی سال و یکسری مشکلات و معضلات و خطرات برای جوانان و نوجوانان اشاره کرد و گفت: خانواده‌ها باید نقش خود در هدایت فرزندان در ایام پایانی سال را ایفا کنند
امام جمعه خلخال:
امام جمعه خلخال گفت: شهرستان خلخال برای توسعه نیازمند راه‌های مطلوب درآینده‌ای نزدیک با تلاش مسئولان استانی است.
در جلسه خدمات سفر خلخال مطرح شد؛
رییس صنعت ، معدن و تجارت خلخال در جلسه خدمات سفر این شهرستان گفت:در حالی که در آستانه سال نو ، انتظارها تشدید نظارت و بازرسی از بازار است، اما نیروی انسانی این اداره در هیچ شرایطی جوابگوی این حجم از کار اداری و بازرسی و نظارت نیست.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل از اختصاص 600 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل عملیات اجرایی پروژه راه اصلی خلخال به کنجیل در بخش شاهرود خبر داد و گفت: 200 میلیارد ریال از این اعتبار در سال جدید باید جذب شود.
امام جمعه خلخال
امام جمعه خلخال:
امام جمعه شهرستان خلخال از راه اندازی دوباره نئوپان خلخال قدردانی کرد و گفت:فضای فعلی خلخال نیازمند راه‌اندازی صنایع دستی، احداث و راه‌اندازی سدهای معیشتی برای توسعه کشاورزی در روستاها است.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خلخال:
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خلخال گفت: رانندگان برای تردد در گردنه الماس و سایر گردنه های برفگیر خلخال زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
رییس دادگاه بخش هشجین خلخال خبر داد؛
رییس دادگاه بخش هشجین مرکز بخش خورش رستم خلخال گفت: متهم به کلاهبرداری از شرکت تعاونی فرهنگیان خورش رستم در شهرک اکباتان تهران دستگیر و پس از تفهیم اتهام در دادگاه بخش خورش رستم روانه زندان خلخال شد.
دادستان خلخال :
دادستان خلخال گفت:ماموران انتظامی خلخال ۹۹ قطعه اشیای باستانی را کشف و ضبط کردند.
سرپرست شرکت شهرک های صنعتی اردبیل:
سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: تاکنون سه خوشه صنعتی فرش ، پلاستیک و لبنیات در این استان اجرا شده و مطالعات و امکان سنجی انجام 6 خوشه صنعتی دیگر در دست اقدام است.

صفحه‌ها