اخبار ويژه مشکین

فرماندار مشگین شهر خبر داد؛
فرماندار مشگین شهر گفت: کارخانه کاغذ سازی مشگین شهر در هفته دولت امسال به بهره برداری می‎رسد.
امام جمعه موقت شهرستان مشگین شهر:
امام جمعه موقت شهرستان مشگین شهر با اشاره به تحریم حساب هلال احمر توسط آمریکا، گفت: آمریکا خوی استکباری خود را بار دیگر با مسدود کردن حساب هلال احمر در خارج از کشور به نمایش گذاشت.
در حاشیه جشنواره پل معلق مشگین شهر
مدیرعامل پل معلق مشگین شهر از تجلیل بازیگر مشگین شهری سریال تلویزیونی بانوی عمارت در ویژه برنامه پل معلق خبرداد و گفت: تجلیل ازمفاخر مشگن شهر در کنار جاذبه های توریستی این شهر موجب رونق گردشگری می شود.
دادستان مشگین شهر :
دادستان مشگین شهر گفت: با شکایت شرکت آب منطقه ای استان اردبیل دستور پلمپ 6 مجتمع آبدرمانی در مشگین شهر صادر شد.
فرماندار مشگین شهرخبر داد؛
فرماندار مشگین شهر گفت: همزمان با اتمام عملیات ساختمانی سد احمد بیگلو ، شبکه پایاب این سد تا تابستان سال آینده به بهره برداری می رسد.
در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی انجام شد؛
نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: جایگاه انقلاب اسلامی در منطقه، بسیار والا و گرانقدر است به گونه ای که امروزه اعتبار جمهوری اسلامی ایران در منطقه و حتی جهان غیرقابل انکار است.
در راستای جشنواره زمستان بیدار اردبیل، اجتماع عظیم زنان عشایر شاهسون با لباس سنتی در پل معلق مشکین شهر برگزار شد.
یک فعال اقتصادی مشگین شهر :
یک فعال اقتصادی مشگین شهر گفت:اقتصاد لیبرال غرب همه چیز را به عهده بازار واگذار کرده است و به همین جهت حمایت از کالای داخلی بی توجه است چرا که الفبای اقتصاد لیبرالی عدم دخالت و پرداخت یارانه به کالای داخلی است
رئیس میراث فرهنگی شهرستان مشکین شهر خبر داد؛
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مشکین شهر از آغاز مطالعه طرح راه اندازی پارک تاریخی در محوطه کهنه قلعه مشکین شهر خبر داد.
سرپرست میراث فرهنگی شهرستان مشکین شهر
سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مشکین شهر از دستگیری پنج حفار غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل:
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل گفت:سیب ­زمینی نقش تعیین کننده­ ای در اقتصاد استان اردبیل دارد و اساس تغییرات اقتصادی و حتی معیشتی مردم متاثر از تولید و عرضه این محصول استراتژیک بوده و به نوعی در جریان زندگی اقتصادی مردم دخالت دارد،
جراح و بورد تخصص زنان و نازایی گفت: نوزاد پنج کیلویی در بیمارستان ولیعصر مشگین‌شهر در سلامت کامل از مادری دیابتی به دنیا آمد.
در محور اردبیل ـ رضی؛
به دنبال وقوع دو حادثه رانندگی در جاده های منتهی به شهر رضی ، یک نفر جان باخت و دو نفر مصدوم شدند.
http://sabalanema.ir/sites/default/files/fullimages/1397/08/22/%D8%B2%DB%8C%D9%BE-%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D8%A7.jpg
عملیات اجرایی بزرگترین زیپ لاین شمال غرب کشور با اعتبار یک میلیارد تومان در پارک داغلار باغی شهر لاهرود آغاز شد.
شیروان دره در دامنه کوه سبلان یکی از اعجازهای طبیعت گردی استان اردبیل است که افسانه های بیشمار آن همچنان ناشناخته بوده و کارشناسان به ضرورت مطالعه آن تاکید دارند

صفحه‌ها