• پوستر گروکشی از صدا و سیما
    عکس نوشت؛
    فشار دولت بر صدا و سیما و گروکشی بودجه در گذشته هم وجود داشته، اما آنچه موجب شگفتی است و برای اولین بار انجام گرفت، آن است که رئیس دولت رسما و در قالب یک ابلاغیه کتبی، صدا و سیما را تحت فشار بودجه ای گذاشت.

تازه ها

اخبار ويژه اردبیل

پوستر گروکشی از صدا و سیما
عکس نوشت؛
فشار دولت بر صدا و سیما و گروکشی بودجه در گذشته هم وجود داشته، اما آنچه موجب شگفتی است و برای اولین بار انجام گرفت، آن است که رئیس دولت رسما و در قالب یک ابلاغیه کتبی، صدا و سیما را تحت فشار بودجه ای گذاشت.
امام جمعه اردبیل
امام جمعه اردبیل به مالیات بر عایدی سرمایه اشاره کرد و گفت: این مالیات علاوه برکاهش نرخ تورم در کاهش اختلاف طبقاتی جامعه نیز موثر است چراکه موجب توزیع عادلانه‌تر درآمد می‌شود که این خود موجب کاهش نوسانات قیمتی در بازار می شود.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل با بیان اینکه تکمیل و بهره برداری از پروژه های صنعتی و اقتصادی تحریم های دشمنان را بی اثر می کند، گفت: تحریم های ظالمانه دشمن نمی تواند به اراده آهنین صنعتگران و سرمایه گذاران در راستای ایجاد اشتغال و رونق تولید در استان اردبیل اثر بگذارد.
امیرپور کوهساره مادر شهید «مهراجعلی گوزلی» از شهرستان اردبیل پس از تحمل رنج سال ها دوری ، به فرزند شهیدش پیوست.
معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش
معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه طرح تدبیر آموزش ابتدایی با متحول می کند، از موسسات آموزشی سودجو در این مقطع انتقاد کرد و گفت: اجازه نخواهیم داد کودکان قربانی سودجویی برخی‌ افراد منفعت طلب شوند.
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در اردبیل
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در اردبیل با بیان اینکه آموزش مهارت‌های اجتماعی و کار گروهی اولویت اساسی وزارت آموزش و پرورش است، گفت: در این زمینه برنامه‌ریزی های مناسبی انجام گرفته است.
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی خبرداد
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی در اردبیل از فعالیت 60 هزار واحد مقاومت بسیج دانش‌آموزی در کشور خبرداد و گفت: ارتباط تنگاتنگ آموزش و پرورش با بسیج دانش آموزی نوید انتقال درست فرهنگ انقلاب به آینده سازان کشور را می دهد.
استاندار اردبیل خبرداد
استاندار اردبیل گفت: قبل از سفر رئیس جمهور، جلسه هماهنگی با حضور دکتر احمدی مسوول هماهنگی سفرهای رییس جمهوری با محوریت بانکها و سازمان برنامه و بودجه کشور در به اردبیل برگزار می شود.
رئیس دانشگاه آزاد اردبیل در مراسم افتتاحیه کنفرانس بیوالکترومغناطیس ایران اهمیت تولید علم و دانش را یادآور شد و با بیان اینکه استکبار با اعمال تحریم‌ها نشان داد که با پیشرفت علمی کشور ما مخالف است، گفت: دشمنان اسلام می خواهند ملت ایران تنها به مصرف کننده‌ی علم تبدیل شود.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع فرماندهان گردان‌های بیت المقدس اردبیل با بیان اینکه شهدا میراث گرانبهای کشور هستند، گفت: وجود۵۲ هزار شهید بسیجی از همه اقشار مختلف نشان دهنده عرصه وسیع و افتخار آفرینی بسیج است
همایش پیشگیری از جرائم و تخلفات کارکنان سپاه حضرت عباس(ع) با سخنرانی دادستان دادسرای نظامی استان اردبیل در سالن ولایت برگزار شد.
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور:
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی اولویت ترین کار بسیج است گفت: ایجاد کارگاه های کوچک خانگی که در آن مردم، نقش حداکثری در اقتصاد ایفا می کنند مهم وضروری است.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل
رئیس کل دادگستری استان اردبیل با بیان اینکه جنبش دانشجویی رسالت آگاه سازی مردم را برعهده دارد، خواستار تقویت روحیه انقلابی و جهادی دانشجویان در مطالبه گری شد و گفت: دانشجویان آگاه و بصیر بازوان قوه قضائیه در احقاق حق مردم هستند.
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور:
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در اردبیل با بیان اینکه بسیج سازندگی حامی جهادگران در محرومیت زدایی و پیشرفت است، گفت: این سازمان تلاش می کند تا آرمان های انقلاب را در کنار مستضعفین، جامه عمل بپوشاند.
با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد
مجمع بسیج استان اردبیل با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و جمعی از مسئولین استانی و اقشار مختلف بسیج در سالن ولایت اردبیل برگزار شد

صفحه‌ها