تازه ها

اخبار ويژه اجتماعی

امام جمعه اردبیل
امام جمعه اردبیل به مالیات بر عایدی سرمایه اشاره کرد و گفت: این مالیات علاوه برکاهش نرخ تورم در کاهش اختلاف طبقاتی جامعه نیز موثر است چراکه موجب توزیع عادلانه‌تر درآمد می‌شود که این خود موجب کاهش نوسانات قیمتی در بازار می شود.
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس:
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس:دولت به هیچ عنوان نمی تواند بودجه صداوسیما که یک نهاد حاکمیتی است را قطع کند.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل با بیان اینکه تکمیل و بهره برداری از پروژه های صنعتی و اقتصادی تحریم های دشمنان را بی اثر می کند، گفت: تحریم های ظالمانه دشمن نمی تواند به اراده آهنین صنعتگران و سرمایه گذاران در راستای ایجاد اشتغال و رونق تولید در استان اردبیل اثر بگذارد.
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در اردبیل
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در اردبیل با بیان اینکه آموزش مهارت‌های اجتماعی و کار گروهی اولویت اساسی وزارت آموزش و پرورش است، گفت: در این زمینه برنامه‌ریزی های مناسبی انجام گرفته است.
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی خبرداد
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی در اردبیل از فعالیت 60 هزار واحد مقاومت بسیج دانش‌آموزی در کشور خبرداد و گفت: ارتباط تنگاتنگ آموزش و پرورش با بسیج دانش آموزی نوید انتقال درست فرهنگ انقلاب به آینده سازان کشور را می دهد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع فرماندهان گردان‌های بیت المقدس اردبیل با بیان اینکه شهدا میراث گرانبهای کشور هستند، گفت: وجود۵۲ هزار شهید بسیجی از همه اقشار مختلف نشان دهنده عرصه وسیع و افتخار آفرینی بسیج است
رئیس بسیج مستضعفین کشور در دومین روز از سفر خود به اردبیل مطرح کرد؛
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت:امروز فضای رسانه ای دشمن برای تزلزل ایمان جوانان، عفت جامعه ما بسیار گسترش یافته است اما می توان با تفکر فرهنگی بسیج و جوانان مومن انقلابی در مقابل قدرت مسموم دشمن ایستادگی کرد.
همایش پیشگیری از جرائم و تخلفات کارکنان سپاه حضرت عباس(ع) با سخنرانی دادستان دادسرای نظامی استان اردبیل در سالن ولایت برگزار شد.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل
رئیس کل دادگستری استان اردبیل با بیان اینکه جنبش دانشجویی رسالت آگاه سازی مردم را برعهده دارد، خواستار تقویت روحیه انقلابی و جهادی دانشجویان در مطالبه گری شد و گفت: دانشجویان آگاه و بصیر بازوان قوه قضائیه در احقاق حق مردم هستند.
با رأی اکثریت اعضا؛
در انتخابات هیئت رئیسه شورای نگهبان، آیت‎‌الله جنتی به عنوان دبیر و کدخدایی به عنوان قائم مقام دبیر و سخنگو ابقا شدند.
فرمانده انتظامی استان اردبیل:
فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت:بیش از 304 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که توسط یک راننده تریلی به استان اردبیل حمل می شد در جاده اردبیل - سرچم کشف و ضبط شد.
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور:
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در اردبیل با بیان اینکه بسیج سازندگی حامی جهادگران در محرومیت زدایی و پیشرفت است، گفت: این سازمان تلاش می کند تا آرمان های انقلاب را در کنار مستضعفین، جامه عمل بپوشاند.
در نخستین سفر استانی به استان اردبیل ؛
سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در منزل شهید علی آقایی حضور یافت و با خانواده این شهید والامقام دیدار کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خبرداد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از انتخاب پژوهشگر اردبیلی به عنوان خادم فرهنگ رضوی خبرداد و گفت: استان اردبیل نیز به خاطر برگزاری موفقیت آمیز چهارمین دوره همایش بین المللی گفتگو و مناظرات رضوی مورد تجلیل قرار گرفت.
معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل:
معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: 71 درصد خانوارهای استان اردبیل مالک خانه و بیش از 19 درصد مستاجر هستند که در شهرهای مختلف استان ساکن هستند.

صفحه‌ها