تازه ها

اخبار ويژه اجتماعی

همزمان با تاسوعای حسینی انجام شد؛
تجمع بزرگ تاسوعای حسینی ساعاتی پیش باحضور باشکوه و گسترده عزاداران و دسته های عزاداری اردبیل در میعادگاه همیشگی عاشقان علمدار کربلا میدان عالی قاپو در زیر بارش رحمت الهی و هوای ابری برگزار شد.
مدیرستاداقامه نماز اردبیل:
مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده نماز ظهر عاشورا در میادین، محلات و مساجد استان اردبیل برگزار می‌شود که چهار نقطه از شهر اردبیل در این زمینه در نظر گرفته شده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: تجمع تاسوعای حسینیان در میدان عالی‌قاپوی اردبیل برگزار می‌شود.
رئیس پلیس راهور اردبیل؛
رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: محدودیت ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی با هدف هرچه با شکوه تر برگزار شدن مراسمات عزاداری ها در اردبیل اعمال می شود.
گزارش تصویری؛
یک روز مانده به تاسوعای حسینی دسته جات عزاداران حسینیان اردبیلی و رزمندگان سپاهی و بسیجیان عاشورایی استان اردبیل در راسته بازار اردبیل به سوگواری و عزارداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) پرداختند.
اداره کل هواشناسی استان اردبیل:
طبق پیش بینی هواشناسی استان اردبیل، آسمان این استان در تاسوعاو عاشورا ابری خواهد بود.
همزمان با سراسر کشور؛
همزمان با سراسر کشور رزمایش میز خدمت در ادامه بخشی از رزمایش سپاهیان محمد رسول الله ۲ با حضور مسئولان نهادهای مختلف و فرمانده سپاه و بسیج در ادارات شهرستان های سراسر استان انجام شد.
به مناسبت هفته ناجا:
معاونت امور اجتماعی نیروی انتظامی استان اردبیل گفت : به مناسبت هفته ناجا ازرانندگان ممتازی که درطول سال مرتکب تخلف رانندگی نشده اند، تجلیل خواهدشد .
مانور بازگشایی مدارس و بررسی عملکرد پروژه مهر در منطقه اصلاندوز همزمان با سایر نقاط استان با حضور نمایندگان اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل برگزار شد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اصلاندوز از توزیع کیف و ولوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند در اصلاندور خبر داد.
گزارش فیلم؛
نوجوانان 13 ساله اردبیلی در ششمین روز از ماه محرم الحرام همزمان با سراسر کشور و شهرستان های نواحی نوزده گانه استان اردبیل در همایش سوگواره احلی من العسل ندای یا قاسم بن الحسن (ع) سردادند.
مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل با اشاره به این که ترویج فرهنگ اقامه نماز در جامعه اولویت اساسی است گفت: بی‌توجهی به نماز هدف اصلی دشمنان اسلام بوده و پاسخگویی به شبهات جوانان خنثی کننده توطئه‌های دشمنان است.
نوجوانان حسینی شهر اصلاندوز در تجمع بزرگ سوگواری "احلی من العسل" با حضرت قاسم(ع) همدرد شدند.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اردبیل:
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: ۹۳۰ هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی در نیمه نخست سال 97 به ارزش ریالی ۲۰۰ میلیارد ریال رفع تصرف و به بیت‌المال اعاده شد.
رئیس بنیاد حمایت از کودکان سرطانی اردبیل مطرح کرد:
رئیس بنیاد حمایت از کودکان سرطانی اردبیل گفت: با توجه به محدودیت فضای بیمارستانی در اردبیل برای کودکان سرطانی، ایجاد اولین کلینیک تخصصی کودکان سرطانی ضروری است که برای تحقق این امر حمایت مسئولان و دستگاه های مرتبط لازم است.

صفحه‌ها