تازه ها

اخبار ويژه بین الملل

موزه جنت سرا
مدیرکل میراث فرهنگی استان
مدیرکل میراث فرهنگی استان از راه اندازی موزه جنت سرا در مجموعه شیخ صفی الدین اردبیلی خبرداد و گفت: در این نمایشگاه عظمت صفویه به نمایش گذاشته می شود.
باحکم رئیس اتحادیه تکواندو آسیا :
حافظ مهدوی داور بین‌المللی اردبیلی و رییس کمیته داوران فدراسیون تکواندو ایران به عنوان نایب رئیس داوران اتحادیه آسیا منصوب شد
یادواره شهدای بخش ثمرین اردبیل در روستای شیخ احمد برگزار شد
با حضور نماینده ولی فقیه در استان
یادواره شهدای بخش ثمرین اردبیل با حضور نماینده ولی فقیه در استان و فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) در روستای شیخ احمد برگزار شد.
«محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه از سمت خود کناره‌گیری کرد.
به دنبال کودتای آمریکایی در ونزوئلا دانشجویان در محكوميت این اقدام آمریکا در کشور ونزوئلا فردا در دانشگاه های سراسر کشور تجمع می کنند.
فرمانده مرزبانی ‌ایران:
فرمانده مرزبانی ‌ایران گفت: در حال حاضر آرامش کامل در تمامی مرزهای کشور برقرار بوده و مرزهای ‌ایران با همسایگانش برخلاف برخی کشورها که دیوارکشی و انسداد مرزی می‌کنند، مرزهای صلح و دوستی و تفاهم است.
فرمانده مرزبانی جمهوری آذربایجان:
فرمانده مرزبانی جمهوری آذربایجان با بیان اینکه آرامش و صلح موجود در مرز بین دو کشور به صورت کامل برقرار است، گفت: ‌مردم آذربایجان با آرامش کامل به ایران سفر می‌کنند.
دبیر شورای تحقیقات استان اردبیل:
دبیر شورای تحقیقات استان اردبیل گفت: دستاوردهای پژوهشی فناوران را یکی از موفقیت‌های بزرگ انقلاب اسلامی است و ایران رتبه اول تولید علم در منطقه و رتبه 16 تولید علم در جهان را داراست .
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل:
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت: یکی از این اقدامات مهم، توجه به خواستگاه ویژه سلسله صفویان در استقلال ایران و نیز خدمت آن‌ها به تشییع است .
مشاور رییس مجلس :
مشاور رییس مجلس شورای اسلامی ایران گفت:قدرت نرم ایران، امریکایی ها را مجبور به ترک سوریه کرد و پیروزی بزرگی در سطح خاورمیانه نصیب جمهوری اسلامی ایران شد.
گزارش پایانی سبلان ما از بزرگترین رویداد ورزشی در اردبیل؛
پنجمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان با قهرمانی تیم بیمه رازی اردبیل پس از دو روز رقابت با حریفان قدرتمند از هفت کشور جهان با حضور پرشور تماشاگران در اردبیل به کار خود پایان داد.
نتایج دومین روز از رقابت های کشتی فرنگی باشگاه های جهان در اردبیل ؛
در دومین روز از رقابت های کشتی فرنگی باشگاه های جهان فینالیست های این دوره از مسابقات مشخص شدند.
رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان در اردبیل با کسب مقام ششمی تیم کشتی شهدای مدافع حرم اردبیل با شکست مقابل تیم گرجستان، به پایان رسید.
گزارش فیلم ؛
دور چهارم مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان با برتری تیم‌های بیمه رازی اردبیل و صربستان در ورزشگاه شش هزارنفری رضازاده اردبیل به پایان رسید.
پنجمین دوره مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان با حضور 9 تیم مطرح جهان در اردبیل آغاز شد.

صفحه‌ها