تازه ها

اخبار ويژه بین الملل

صفحه نخست روزنامه‌های ۲۹ تیر؛
ازمذاکره با آمریکا فقط ضررکردیم؛ انتقام پهبادی ترامپ از ایران اما در خواب؛ پنج سد در برابر رونق تولید ملی ؛از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل؛
سردار بابازاده گفت: مجمع بسیج خاصیت سیاسی و حزبی ندارد و هدفش برطرف کردن مشکلات جامعه و مردم است.
مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل خبر داد:
مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت : در سه ماه نخست سال جاری 101 هزار و 413 تن کالا از مرز بیله سوار صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 30 درصد رشد نشان می دهد.
بررسی آخرین وضعیت رهبر شیعیان نیجریه
سیدنادر مصطفوی با اشاره به آخرین وضعیت جسمانی شیخ زکزاکی گفت: ترکش های موجود در بدن شیخ زکزاکی که در حملات گذشته به وی به جا مانده است، موجب مسمومیت شیخ شده است.
پیکر سه شهید گمنام از شهدای والامقام دوران هشت سال دفاع مقدس با حضور پرشور مردم و مسئولان لحظاتی پیش وارد فرودگاه اردبیل شد.
گزارش فیلم سبلان ما از سیر تا پیاز آخرین دیدار تیم ملی ایران مقابل تیم فرانسه؛
حواشی داغ بازی سرنوشت‌ساز تیم‌های ملی ایران و فرانسه که با باخت 3 بر 0 در سالن ۶هزارنفری مملو از تماشاگر رضازاده اردبیل پس از سه ست نفس‌گیر به‌سود تیم قدرتمند و مدعی فرانسوی به پایان رسید.
حاشیه های روز سوم مسابقات والیبال لیگ ملتها در اردبیل
حاشیه های روز سوم مسابقات والیبال لیگ ملتها در اردبیل
ماجرای بلیط مسابقات و بازار سیاه همچنان در روز سوم نیز ادامه داشت و متاسفانه باز هم در حق شهروندان اردبیل خیانت شد بطوریکه یکی از نمایندگان مجلس نیز در صفحه خود در شبکه های اجتماعی نسبت به این موضوع اعتراض کرد.
سرمربی تیم ملی والیبال بعد از آخرین بازی هفته چهارم
سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از بازی مقابل تیم ملی فرانسه با بیان اینکه عملکرد خوبی نداشتیم، گفت: باخت به فرانسه، انگیزه بازیکنان ایران در هفته پنجم رقابت ها را بالا برد چراکه خبر منتشر شده در سایت فدراسیون جهانی درست نبود و صعود ایران به مرحله نهایی هنوز قطعی نشده است.
سومین روز هفته چهارم لیگ ملت های والیبال جهان:
آخرین دیدار هفته چهارم لیگ ملت های والیبال جهان در اردبیل در حالی به ایستگاه پایانی رسید که تیم ملی والیبال ایران با تیم دوم خود با نتیجه سه بر صفر مغلوب فرانسه نایب قهرمان دوره پیش این رقابت ها شد.
در نشست خبری بازی پرتغال و استرالیا مطرح شد
سرمربی استرالیا در نشست خبری بعد از دیدار والیبال پرتغال استرالیا گفتد: میزبانی اردبیل و سرعین از این دوره از مسابقات بسیار عالی بوده و بازیکنان و کادر فنی استرالیا رضایت مطلوبی از نحوه میزبانی دارند.
هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال جهان:
میزبانی های اردبیل از بلندقامتان جهان در هفته چهارم لیگ والیبال لیگ ملت ها امروز در حالی به ایستگاه آخر می رسد که تیم ملی ایران در آخرین دیدار خود در این هفته به مصاف غول قدرتمند والیبال جهان یعنی فرانسه می رود.
سومین روز هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال جهان:
آخرین روز از هفته چهارم لیگ ملت های والیبال جهان با مسابقه دوتیم پرتغال و استرالیا آغاز شد که در پایان استرالیا با ارائه یک بازی قابل قبول توانست حریف خود را با نتیجه 3 - 0 شکست دهد.
سبلان ما گزارش می دهد:
در این گزارش ، سبلان ما از اشک ها و لبخندهای طرفداران والیبال در اردبیل روایت می کند.
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت:بازی فردا سختی مقابل تیم فرانسه خواهیم داشت همانطوری که میدانید در سری های قبلی هم به تیم فرانسه باختیم.

صفحه‌ها