• گزارش پایانی سبلان ما از بزرگترین رویداد ورزشی در اردبیل؛
    پنجمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان با قهرمانی تیم بیمه رازی اردبیل پس از دو روز رقابت با حریفان قدرتمند از هفت کشور جهان با حضور پرشور تماشاگران در اردبیل به کار خود پایان داد.

تازه ها

اخبار ويژه بین الملل

فرمانده مرزبانی ‌ایران:
فرمانده مرزبانی ‌ایران گفت: در حال حاضر آرامش کامل در تمامی مرزهای کشور برقرار بوده و مرزهای ‌ایران با همسایگانش برخلاف برخی کشورها که دیوارکشی و انسداد مرزی می‌کنند، مرزهای صلح و دوستی و تفاهم است.
فرمانده مرزبانی جمهوری آذربایجان:
فرمانده مرزبانی جمهوری آذربایجان با بیان اینکه آرامش و صلح موجود در مرز بین دو کشور به صورت کامل برقرار است، گفت: ‌مردم آذربایجان با آرامش کامل به ایران سفر می‌کنند.
دبیر شورای تحقیقات استان اردبیل:
دبیر شورای تحقیقات استان اردبیل گفت: دستاوردهای پژوهشی فناوران را یکی از موفقیت‌های بزرگ انقلاب اسلامی است و ایران رتبه اول تولید علم در منطقه و رتبه 16 تولید علم در جهان را داراست .
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل:
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت: یکی از این اقدامات مهم، توجه به خواستگاه ویژه سلسله صفویان در استقلال ایران و نیز خدمت آن‌ها به تشییع است .
مشاور رییس مجلس :
مشاور رییس مجلس شورای اسلامی ایران گفت:قدرت نرم ایران، امریکایی ها را مجبور به ترک سوریه کرد و پیروزی بزرگی در سطح خاورمیانه نصیب جمهوری اسلامی ایران شد.
گزارش پایانی سبلان ما از بزرگترین رویداد ورزشی در اردبیل؛
پنجمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان با قهرمانی تیم بیمه رازی اردبیل پس از دو روز رقابت با حریفان قدرتمند از هفت کشور جهان با حضور پرشور تماشاگران در اردبیل به کار خود پایان داد.
نتایج دومین روز از رقابت های کشتی فرنگی باشگاه های جهان در اردبیل ؛
در دومین روز از رقابت های کشتی فرنگی باشگاه های جهان فینالیست های این دوره از مسابقات مشخص شدند.
رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان در اردبیل با کسب مقام ششمی تیم کشتی شهدای مدافع حرم اردبیل با شکست مقابل تیم گرجستان، به پایان رسید.
گزارش فیلم ؛
دور چهارم مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان با برتری تیم‌های بیمه رازی اردبیل و صربستان در ورزشگاه شش هزارنفری رضازاده اردبیل به پایان رسید.
پنجمین دوره مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان با حضور 9 تیم مطرح جهان در اردبیل آغاز شد.
در دیدار با نماینده فدراسیون جهانی والیبال مطرح شد؛
نماینده فدراسیون جهانی والیبال پیش از ظهر امروز در دیدار با استاندار اردبیل از میزبانی بازی های هفته چهارم لیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۹ توسط استان اردبیل خبرداد.
استاندار اردبیل؛
استاندار اردبیل گفت: زیرساخت‌های اتصال راه‌آهن اردبیل به آذربایجان فراهم می‌شود که بی‌شک شاهد توسعه استان در آینده‌ای نزدیک خواهیم بود.
رهبر انقلاب در جمع میهمانان شرکت‌کننده در سی و دومین اجلاس بین‌المللی وحدت اسلامی:
رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: عرض ما به ملت‌های مسلمان این است که حرکت بیداری اسلامی را هرچه می‌توانید تقویت کنید که راه نجات منطقه تقویت بیداری اسلامی است.
خلیفه کل ارامنه آذربایجان گفت: اتحاد ادیان مانع خشونت طلبی بوده و نواختن زنگ همدلی و اتحاد باورهای مختلف دینی، آرامش و صلح را به جهان هدیه خواهد داد.
شرکت‌کنندگان چهارمین همایش بین‌المللی مناظرات و گفت‌وگوی رضوی که با محوریت گفت‌وگو بین ادیان برگزار شده است با آیت‌الله عاملی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه اردبیل دیدار کردند.

صفحه‌ها