مهلت برجامی ایران به اروپا

 

.

تازه ها

اخبار ويژه اقتصادی

میهمانان اجلاس اکو با حضور در مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی از این مجموعه بزرگ تاریخی جهان اسلام بازدید کردند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: در راستای پیاده سازی برنامه های دولت الکترونیک حذف قبض کاغذی برق مصرفی شهرستان سرعین و بهره برداری از اپلکیشن اطلاع رسانی به عنوان اولین شهرستان استان آغاز شد.
دبیر کل اکو:
دبیر کل اکو گفت: ما مخالف تحریم ها علیه ایران هستیم و به جای تحریم باید کشورها در راستای توسعه تعاملات گام بردارند.
رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل خبرداد:
رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت:انبارهایی که اطلاعات آنها در سامانه جامع انبار درج نشده، حکم احتکار، اختفاء، عرضه خارج از شبکه یا قاچاق بر آنها صدق می کند و برابر مقررات با آنها برخورد جدی خواهد شد.
گزارش سبلان ما از فراز و فرود های تولید آب معدنی در اردبیل؛
استان اردبیل به برکت وجود آبهای معدنی اولین و بزرگترین شرکت تخصصی آب کشور را با ظرفیت تولید 600 میلیون لیتر دارا می باشد، اما با مشکل سرمایه در گرش مواجه است.
فرماندار پارس آباد
فرماندار پارس آباد از کشت ۵ هزار هکتار بادام زمینی و 4 هزار هکتار گوجه فرنگی در این شهرستان خبرداد و گفت: اگر بستر ایجاد صنایع تبدیلی در پارس آباد فراهم شود،علاوه بر اشتغالزایی در بحث ارزش افزوده نیز تاثیرگذار خواهد بود.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل:
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: نمایندگان 15 کشور و بیش از 70 میهمان خارجی و 250 میهمان داخلی در اجلاس اکو که با محوریت گردشگری سلامت در اردبیل برگزار خواهد شد، حضور خواهند یافت
فرماندار خلخال:
فرماندار خلخال گفت: خبر مربوط به توقف پروژه ساخت پل معلق در منطقه ازناو این شهرستان در فضای مجازی شایعه بوده و عملیات اجرایی این طرح گردشگری با شتاب بیشتری درجریان است.
گزارش سبلان ما از سفر معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور به اردبیل
معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور در سفر دو روزه خود به استان اردبیل ضمن بازدید از پروژه های اقتصادی در نقاط مختلف استان اردبیل به بررسی وضعیت گمرک بیله سوار پرداخت و گفت: برای اولین بار ستاد تدابیر امنیتی اقتصادی در استان های مرزی تشکیل می شود .
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: با تکمیل پروژه های در حال اجرا در گرمی، این شهرستان به قطب تولید شیرآلات بهداشتی در کشور تبدیل می شود.
معاون اقتصادی وزیر کشور:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور گفت: واحدهای صنعتی باهدف رونق تولید در سطح کشور حمایت می شوند.
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس:
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت:تنها راه پیروزی کشور در برابر غرب مقاومت است و ملت ایران در ۴۰ سال انقلاب این را ثابت کرده اند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: مردم نیکوکار استان اردبیل بیش از یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان از زکات فطره خود را به کمیته امداد پرداخت کردند
رئیس مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل :
رئیس مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: در سال‌های گذشته اشتغال زایی در ۱۲۹ روستا عملیاتی شد و امسال هم مقرر است اشتغال زایی در این تعداد روستا محقق شود
سرپرست شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل خبرداد؛
سرپرست شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل گفت: فرآيند صدور پروانه فعالیت خانه مسافرهای سرعین و مشگين شهر در ایام تعطیلات نیز در حال انجام است و تسریع می یابد.

صفحه‌ها