مهلت برجامی ایران به اروپا

 

.

تازه ها

اخبار ويژه ورزشی

سبلان ما گزارش می دهد؛
سه روز تا آغاز هفته چهارم رقابت لیگ ملت‌های والیبال جهان در اردبیل مانده اما بلیط های مسابقات در عرض پنج دقیقه اول آغاز فروش اینترنتی به اتمام رسید که این نشان از شور و اشتیاق اردبیلی ها برای میزبانی شایسته از این رویداد مهم بین‌المللی در اردبیل است.
با استقبال گرم و شایسته مردم و مسئولان سروقامتان ملی والیبال به عنوان دومین تیم وارد چشمه های بهشتی اردبیل شدند.
تیم ملی والیبال استرالیا صبح امروز با استقبال مسئولان شهرستان سرعین در هتل لاله اسکان یافت.
معاون فرهنگی و توسعه ورزش‌های همگانی وزیر ورزش:
معاون فرهنگی و توسعه ورزش‌های همگانی وزیر ورزش در بازدید از مركز سنجش سلامت و استعدادیابی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل گفت: راه‌اندازی این مركز ظرفیت بزرگی است كه می تواند به علمی‌شدن ورزش كمك‌ کند.
چهار روز مانده به برگزاری هفته چهارم لیگ والیبال جهانی انجام می شود؛
بلیت فروشی اینترنتی رقابتهای والیبال لیگ ملتهای جهان در اردبیل طبق قوانین فدراسیون جهانی از 27 خرداد آغاز خواهد شد.
معاون هماهنگی‌ امور عمرانی استاندار اردبیل؛
معاون هماهنگی‌ امور عمرانی استاندار اردبیل از آمادگی استان اردبیل برای برگزاری مسابقات لیگ ملت‌های والیبال جهان خبر داد.
معاون وزیر ورزش و جوانان؛
معاون ورزش و جوانان کشور گفت: با همت مردم و مسئولان استان اردبیل شرایط میزبانی در اردبیل برای هفته چهارم لیگ والیبال جهانی مهیا است و امیدواریم هیچ مشکلی در این زمینه نداشته باشیم.
دبیر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی لیگ ملتهای والیبال جهان در اردبیل:
دبیر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی لیگ ملتهای والیبال جهان در اردبیل گفت: نقشی در در صدور آی دی کارت مسابقات جهانی والیبال در اردبیل نداریم.
سبلان ما گزارش می دهد؛
تنها 8 روز دیگر تا ورود آسمان خراش های جهان به اردبیل برای برگزاری هفته چهارم لیگ جهانی والیبال باقی مانده است.
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری اردبیل:
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: اهمیت گردشگری ورزشی باید در سطح استان تبیین شود و در این راستا ما دانش آموزان ورزشکار را به عنوان سفیران گردشگری استان اردبیل معرفی می کنیم.
جهت شرکت درمسابقات قهرمانی 2019 ؛
سعید علی حسینی و محسن دادرس دو وزنه بردار اردبیلی به اردوی آماده سازی تیم ملی بزرگسالان ایران جهت شرکت درمسابقات قهرمانی ۲۰۱۹ دعوت شدند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل:
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: لیگ ملت‌های والیبال جهان از 31 خرداد ماه سال جاری در اردبیل برگزار می شود.
نماینده مردم مشگین شهر در مجلس
نماینده مردم مشگین شهر در مجلس از راه اندازی بازی های هیجانی و کابلی در شهرستان مشگین شهر خبرداد و گفت: این کار با مشارکت بخش خصوصی انجام می شود.
وزیر آموزش و پرورش از میزبانی اردبیل برای مسابقات قهرمانی دانش آموزان سراسر کشور خبرداد و طی حکمی استاندار اردبیل را به عنوان رییس ستاد عالی این مسابقات منصوب کرد.
رئیس هیئت شنا استان خبرداد؛
رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان اردبیل از برگزاری کمپ تمرینی تیم‌های ملی شنای ایران در اردبیل خبرداد و گفت:در این کمپ ۳ روزه ۲۷ شناگر از سراسر ایران در رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان حضور دارند.

صفحه‌ها